PIOTR GĄSOWSKI

aktor, konferansjer, showman

Grał w filmach: „Limuzyna Daimler-Benz” Bajona, „Pierścionek z orłem w koronie” Wajdy, „Balanga” Wylężałka, „Czterdziestolatek dwadzieścia lat później” Gruzy, „Rozmowy kontrolowane” Chęcińskiego i „Nic śmiesznego” Koterskiego.

Występował w bardzo popularnych Galach Piosenki Biesiadnej Zbigniewa Górnego, był gospodarzem największych cyklicznych programów telewizyjnych: „KOT”, „Kalambury”, „Dubidu” oraz "Taniec z Gwiazdami”. Ostatnio, razem z Maciejem Dowborem, prowadzi już 6. edycję  programu „Twoja Twarz brzmi znajomo” w telewizji POLSAT.
Jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich konferansjerów i showmanów. 

Co mi w życiu nie wyszło?

Książka, spotkania autorskie
Tych historii jeszcze nikt nie słyszał! Co go łączyło z Robinem Williamsem? Jak skończyła się jego przygoda na planie filmu porno? Czego dowiedział się o sobie od Gustawa Holoubka? Zapraszamy do organizacji spotkań autorskich z Piotrem Gąsowskim.

twoja twarz brzmi znajomo
twoja twarz brzmi znajomo
berlinare
hell's kitchen
Co mi w życiu nie wyszło? spotkanie autorskie
taniec z gwiazdami

Hanna Śleszyńska

recital
Brawurowa muzyczna podróż od największych przebojów Lizy Minneli - "New York, New York" oraz "Mein Herr" z musicalu "Chicago" - przez song Brechta "Pieśń o żuciu gumy", po "Windą do nieba" zepsołu "Dwa plus jeden".

Nowe aranżacje, najlepsi kompozytorzy i autorzy tekstów - m.in. Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Konstanty Ildefons Gałczyński, Adam Nowak.

Recital znakomicie prezentuje muzyczny repertuar artystki, która jest nie tylko znakomitą aktorką, ale również wybitną wokalistką, laureatką I Nagrody XIII. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Barwny spektakl pełen humoru, wzruszeń, ale i głębszej refleksji.

recital hanny śleszyńskiej
recital hanny śleszyńskiej
recital hanny śleszyńskiej

Szczery, wzruszający, prawdziwy.
Hanna Śleszyńska śpiewem i aktorstwem podbija serca. To byliśmy wzruszeni, to płakaliśmy ze śmiechu. Brawo!

RIDER

Tercet czyli kwartet

koncert
Trójka aktorów: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus i kompozytor: Wojciech Kaleta, którzy tworzą formację estradową łączącą piosenkę, aktorstwo i kabaret.

Przegląd światowych i polskich przebojów lat 70., 80. i 90. Wśród nich największe hity zespołów ABBA, Queen, Bee Gees, ale też piosenki Krzysztofa Krawczyka oraz wiązanki utworów włoskich i hiszpańskich. 

Znakomita zabawa, w którą artyści aktywnie włączają publiczność.

Co to znaczy śmiać się z siebie tak, aby zarazić tym śmiechem widzów do tego stopnia, żeby nie chcieli opuścić widowni domagając się nieustających bisów

recenzja prasowa

tercet czyli kwartet
tercet czyli kwartet
tercet czyli kwartet
tercet czyli kwartet
piotr gąsowski
hanna-śleszyńska-robert-rozmus